lampa błyskowa Quadralite Pulse 300

lampa błyskowa Quadralite Pulse 300

50,00  / dzień
(61,50  z podatkiem VAT)
50.00 zł
+
  • Kontakt:
  • info@2k4k.pl
  • + 48 572 994 538
Kategorie: Błyskowe Światło

Lampa Pulse 300 o energii 300 Ws jest przeznaczony dla półprofesjonalistów i profesjonalistów. Zastosowano w niej podobne rozwiązania techniczne jak w lapach z serii Move, m.in. regulację mocy błysku w zakresie pięciu przysłon od 5.0 do 8.0 z dokładnością do 1/6 EV. Natężenie światła pilotującego opartego na żarówce modelującej 150 W, może być regulowane w sposób płynny i niezależny. Kolejną cechą wspólną lamp z serii Pulse i Move jest funkcja sterowania i wyzwalania bezprzewodowego, dostępna dzięki osobnemu zestawowi radiowemu Quadralite Navigator.

Lampa z serii Pulse charakteryzuje się lekką i wytrzymałą konstrukcję aluminiową. Zaopatrzona w wygodną rączkę, która ułatwia operowanie lampą, jej przenoszenie oraz montaż. W porównaniu do mobilnej i lżejszej lampy z serii Move, uchwyt przeznaczony do regulacji nachylenia lampy został dodatkowo wzmocniony. Pozwala swobodnie nią operować przy zastosowaniu większych i cięższych softboksów. Użytkownik może zmienić położenie uchwytu na obudowie, aby podeprzeć lampę z softboksem w ich środku ciężkości.

Najważniejsze cechy produktu:

- precyzyjna regulacja energii błysku: 30 kroków w zakresie 5.0 - 8.0 z przyrostem co 0.1,

- płynnie regulowane światło modelujące, mleczny halogen 150W na gwint E27

- stabilizacja energii błysku, tolerancja <2% przy tej samej mocy,

- funkcja omijania przedbłysku umożliwiająca synchronizację z aparatami wyposażonymi w system wyzwalania z jednym przedbłyskiem,

- automatyczna redukcja mocy podczas zmniejszania energii błysku,

- zapamiętywanie ustawień lampy i ich automatyczne odzyskiwanie po ponownym uruchomieniu,

- bezprzewodowe sterowanie i wyzwalanie lampy.

Podobne